HEATEGEVUSPROJEKTID

Meie tegevuse juurde kuuluvad kindlalt heategevusprojektid. Kui hea soovi ja ühismeditatsioonidega õpime koondama nii enda kui ka kogu grupi energiat, siis heategevusprojektide näol paneme soovid ja energia tegudesse. Heategevusprojektid on Joogakooli õppekava üks osa. Õpilased on projektide esitamiseks kasutanud erinevaid meediume. 

2019/2020
Teele
Robin-Rio

Tere!

 

Mina olen Robin. Ma valisin heategevusprojektiks kokkamise, kuna mulle meeldib kokata. Mul on siiamaani alles kokandusringi retseptid. Kokandusringis käisin 3. klassis. 

Ma olen enda perele teinud süüa, siis kui ema palub. Kui olen toidu valmis teinud, tunnen, et olen õnnelik.

Kreiton Mairon
Evan

"Teen pai vähihaigele lapsele"

Tere!

Mina olen Evan, olen Rakvere Joogakooli 2. klassi õpilane. Jooga tundides olen mediteerides vahel soovinud, et maailmas oleks vähem prügi ja et kõikidel lastel oleks hea kodu ja pere.

Usun, et kui kõik inimesed teevad natukene head, siis on maailmas juba palju parem.

Ma olen näiteks aidanud tavaliselt sügisel maal vanaemal kartuleid võtta. Kevadel aitan kodus lehti tassida. Ja ma olen enda väikseks jäänud riideid annetanud suurte perede ühendusele. Perega oleme teinud annetusi SOS Lastekülale ja Lastefondile.
Teisi tuleb alati aidata!

Joogakooli heategevusprojektis tegin ma toetuse vähihaigetele lastele. Valisin vähilapsed, sest vähk on väga ohtlik haigus ja nendel lastel on vaja abi. Ma soovin, et ma saaksin neil aidata terveks saada!

*Evan annetas oma kogutud taskurahast (lisas õpetaja)!

Mariete

Helisõnum 

00:00 / 01:07

Ma istutasin puid, sest loodus on tähtis ja autod rikuvad loodust ja õhku ja kuused toovad selle tagasi.

Marten

Tere!

 

Mina olen Marten. Mina valisin enda heategevusprojektiks puude istutamise, sest mulle meeldib loodus.

Ma aitasin ka isal ehitada uut kasvuhoonet. Mulle meeldis isaga koos tööd teha.

Georg

Minu üks heategudest on see, et teen vanaema juures palju füüsilist tööd. Ma toon puid tuppa , ladusin neid  riita. Veel lisaks niidan muru, olen isale abiks.

Sõbraga ehitasime metsas onne ja ühe väikese kaeviku. Hugo tahab ka heategu teha ja mulle abiks olla. Vahete-vahel on see väsitav aga üldiselt on meil tore ja lõbus.

Oleme palju õues ja seal on alati midagi teha.

 

Ilusat ja värvilist suve!

+372 56478965

  • Facebook Social Icon

©2017 BY RAKVERE JOOGAKOOL.  CREATED WITH WIX.COM