top of page
logojpg.png

Jooga on ühenduses olemine ja armastus. Üks ei saa teiseta olemas olla.

Jooga valgustab meid suhetest meie sisemuses ja jooga valgustab meid suhetest, mis meil on ümbritseva maailmaga. Jooga näitab meile, kuidas kõik on kõigega seotud. Joogat praktiseerides on võimalik kogeda oma Puruṣat (hinge) ja elada oma elu hinge tasandilt.

Jooga avaldab meie isikliku potensiaali ja sealt edasi kogu inimkonna potensiaali.

Jooga on neile, kes soovivad olla terved, elada reaalsuses ja kogeda tõelist armastust.

TERVIKHARIDUS ISEENDAST

Rakvere Joogakool on loodud kõrgetasemelise, traditsioonilise jooga edasi andmiseks. Kutsume sellist kogemusteed "Tervikhariduseks Iseendast", kuna lühidalt annab jooga meile kogemuslikud teadmised iseendast ja seda kõikidel tasanditel. Oleme siia koondanud programme lastele, noortele, täiskasvanutele, pensionäridele, kogu eluringile. Osad tegevused on väljunud jooga mõiste alt, näiteks laste-ja noorte huviringid ja laagrid, aga nende toimumise keskkonnaks on siiski jooga. Joogateraapia näol saab tegeleda sügavama vaimse teekonnaga või tervisemuredega.

Teeme koostööd erinevate koolide, omavalitsuste, ettevõtete ja organisatsioonidega.

T. Krishnamacharya perekonna lahkel loal esindame tema, tema eelkäijate ja TKV Desikachari õpetusi. Traditsiooni omapäraks ja erinevuseks on see, et õpetus on indiviidipõhine. Jooga kohandatakse spetsiaalselt Teile, grupi puhul just sellele grupile ning praktikad on ajas muutuvad ja alati vajadustest lähtuvad. See on jooga, mis sobib kõigile, kuna ta aktsepteerib iga inimest just sellisena nagu ta antud hetkel on, kõigi oma võimaluste ja võimatustega.

T. Krishnamacharya oli Indra Devi, Pattabhi Jois, BKS Iyengar ja TKV Desikachar õpetaja.

bottom of page