SISSEASTUJALE

Igal sügisel võtame vastu uusi õpilasi esimesse ja teise klassi. Esimeses klassis ei ole teooria tundi. Vanem saab ise otsustada, kas tema laps on valmis esimeseks või teisekes klassiks. Kõige noorem õpilane on olnud 5 aastane. Juhul, kui õpilane on varem joogat õppinud, siis on võimalik ka otse vanematesse klassidesse astuda. Individuaalõpet saab alustada aastaringselt.

HUVIKOOL

1. Õpilane tuleb eelregistreerida aadressil info@rakverejoogakool.com. Lisage enda ja õpilase täielik nimi ja õpilase vanus. Kui te ei ole kindel, mis klassi õpilane sobib (näiteks on ta varem joogat õppinud, käinud eratundides, joogateraapias või individuaalõppes), siis kirjutage ka sellest samal aadressil. Alternatiivselt saate kasutada allolevat registreerimisvormi.

Registreerimine

2. Joogakooli sisseastumiseks tuleb lapsevanemal esitada avaldus, mis kestab kuni kooli lõpetamiseni ja mida ei pea igal aastal uuesti esitama. Avalduse saab täita kohapeal või välja trükkida kahes eksemplaris. Avalduse võib meile saata ka digiallkirjastatuna.

Avalduse leiad siit.

 

Kui õpilane katkestab õpingud, siis tuleb ka selle kohta esitada avaldus.

 

3. Peale avalduse esitamist sõlmitakse teiega õppemaksu tasumise leping.

KÜLALISKAART

Õpilased, kes soovivad ise valida, mis joogatundides nad käivad, saavad seda teha külaliskaardiga. Külaliskaarti saavad kasutada ka need õpilased, kes juba käivad joogakoolis, aga soovivad erinevaid aineid lisaks võtta. Külaliskaardiga saab külastada kõiki meie poolt pakutavaid tunde (välja arvatud eratunnid) ja huviringe. Külaliskaarte saab osta kirjutades meile info@rakverejoogakool.com. Kindlasti lisage õpilase nimi, kellele kaart väljastatakse. Külaliskaardid on saadaval 5x45 min ja 10x45 min formaadis.