top of page

Laste ja noorte joogakool 23/24

Registreeri

Täname!

SISSEASTUJALE

Igal sügisel võtame vastu uusi õpilasi esimesse ja teise klassi. Esimeses klassis ei ole teooria tundi. Vanem saab ise otsustada, kas tema laps on valmis esimeseks või teisekes klassiks. Kõige noorem õpilane on olnud 5 aastane. Juhul, kui õpilane on varem joogat õppinud, siis on võimalik ka otse vanematesse klassidesse astuda. Individuaalõpet saab alustada aastaringselt. Vabakuulajana on võimalik osaleda kõikides tundides (v.a. individuaaltund).

HUVIRINGID

Huviringidesse saab tulla kogu õppeaasta vältel. Huviringide puhul piisab registreerimisest. Avalduse täidame sügisel, kui tunnid on juba alanud.

HUVIKOOL

1. Õpilane tuleb eelregistreerida aadressil info@rakverejoogakool.com. Lisage enda ja õpilase täielik nimi ja õpilase vanus. Kui te ei ole kindel, mis klassi õpilane sobib (näiteks on ta varem joogat õppinud, käinud eratundides, joogateraapias või individuaalõppes), siis kirjutage ka sellest samal aadressil. Alternatiivselt saate kasutada allolevat registreerimisvormi.

2. Joogakooli sisseastumiseks tuleb lapsevanemal esitada avaldus, mis kestab kuni kooli lõpetamiseni ja mida ei pea igal aastal uuesti esitama. Avalduse saab täita kohapeal või välja trükkida kahes eksemplaris. Avalduse võib meile saata ka digiallkirjastatuna.

Avalduse leiad siit.

 

Kui õpilane katkestab õpingud, siis tuleb ka selle kohta esitada avaldus (vabas vormis).

 

3. Peale avalduse esitamist sõlmitakse teiega õppemaksu tasumise leping.

bottom of page